Fabryka Wnętrz zajmuje się projektowaniem i produkcją luksusowych mebli kuchennych, bibliotek oraz zabudów meblowych do wnętrz prywatnych. Specjalizujemy się w indywidualnym projektowaniu i wykonywaniu najwyższej klasy eleganckich i ponadczasowych przestrzeni łącząc w projektach elementy klasyki z współczesnymi trendami w światowym projektowaniu.

Oferujemy wysokiej klasy projektowanie efektem którego powstają spójne, eleganckie, ponadczasowe i funkcjonalne projekty. Harmonijne kompozycje, przywiązanie do szlachetnego detalu, wybór kolorów i wybarwień drewna z unikalnej autorskiej palety Fabryki Wnętrz, dobór wysokiej jakości materiałów, sprzętów i akcesoriów to cechy projektowania w Fabryce Wnętrz .

Wysoki poziom wykonania i indywidualna produkcja każdej realizacji w której dużą część stanowi rzemieślnicza, ręczna praca oraz proces koordynowania każdego projektu od rozpoczęcia procesu produkcji do zakończenia montażu objęty jest starannym nadzorem dedykowanej dla Państwa projektu osoby.

Dzięki konsekwentnemu połączeniu wszystkich tych elementów powstają harmonijne, piękne i komfortowe wnętrza, w których możecie Państwo czuć się szczęśliwi i zrelaksowani, w których możecie wieść swoje spełnione życie rodzinne i rozwijać swoje indywidualne pasje.

Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w Showroomie Fabryki Wnętrz

Codzienna radość obcowania z pięknem.

Wszystko co nas otacza może stać się źródłem inspiracji. Miejscem od którego rozpoczynamy wędrówkę ku sobie. Kawałek lawy z grackiej wyspy, kwitnący kwiat na łące, dojrzewający owoc w sadzie. Światło poranka i blask zachodzącego słońca. Dawny mebel z ręcznym detalem, porcelanowa filiżanka we włoskiej restauracyjce, wizyty w muzeum sztuki, obejrzany film albo album pełen zmysłowych fotografii. Stare lustro i ujmujący kolor dawno nie malowanej ściany.

Ruszajmy więc w bezkresną podróż.

 

 

DRODZY KLIENCI!

Pomimo trudnej sytuacji, która spotkała nas wszystkich działamy sprawnie i skutecznie. Na każde zapytanie skierowane przez Państwa do nas  na adres: studio@fabrykawnetrz.com.pl odpowiemy z przyjemnością i bezzwłocznie.

Nasz Salon Fabryki Wnętrz zamknęliśmy, jak wszyscy, z powodów wprowadzenia stanu zagrożenia epidemiologicznego, ale również zgodnie z wcześniej zaplanowaną zmianą formuły działania firmy i planem przeniesienia jej w inne, kameralne, spokojne, zielone miejsce na Górnym Mokotowie. Nowe ekspozycje i nowe miejsce będzie gotowe wiosną 2020. W związku z tą zmianą pojawia się dla Państwa absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna okazja do nabycia naszych unikalnych i pięknych ekspozycji!

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się naszą SUPER-OFERTĄ

tel. 513 044 404

 

TRUDNE CZASY PRZEMINĄ, PIĘKNO ZOSTANIE Z NAMI

Zespół Fabryki Wnętrz