O NAS

Fabryka Wnętrz jest unikatową firmą, która od ponad 20 lat dzięki swojej kompetencji i doświadczeniu w zakresie projektowania oraz produkcji mebli kuchennych, zabudów meblowych do wszystkich przestrzeni w domu, wykonywanych na wymiar i indywidualne zamówienie.  Tworzymy spójne, jasne, strzeliste i piękne, współczesne wnętrza w unowocześnionym stylu klasycznym.

Powstają kuchnie, biblioteki, meble do living roomu, szafy, zabudowy wnęk, meble łazienkowe oraz panelowania ścian. Wszystkie te dobrze zaprojektowane, piękne przestrzenie malowane w gamie z niuansowaniach odcieni bieli i neutralnych szarości odzwierciedlają wyobrażenia, potrzeby i tożsamość Klienta oraz ducha współczesnych czasów. Nasze przestrzenie cechuje: elegancja – indywidualizm – luksus.

Projektując indywidualnie każdą przestrzeń wędrujemy z Klientem ścieżką jego inspiracji w zakresie stylu oraz drogą jego potrzeb. Zachowując najwyższy poziom jakości i funkcjonalności powstają ponadczasowe wnętrza, które przez lata dostarczają satysfakcji, inspiracji i komfortu w codziennym życiu.