TULIP

Delikatność, wyrafinowanie i różnorodność w rysunku frontów w fasadzie kuchni TULIP zestawiono z surowością, fakturą i strukturą naturalnego grafitowego kamienia, co daje efekt silnej w wyrazie współczesnej kuchni z klasycznym zacięciem. Funkcjonalny ciąg szafek w głębi kuchni z wyłożoną kamieniem niszą stanowi z jednej strony praktyczny blat do pracy, z drugiej zaś może być doskonałym tłem dla ekspozycji szlachetnych kuchennych artefaktów.

Nastawne szafki kredensowe na blacie rozplanowano symetrycznie wokół osi tego segmentu umożliwiając łatwe i szybkie chowanie wszystkich przedmiotów użytkowych.

Piękna duża i masywna wyspa na kamiennych stopach pozwala zasiąść kilku osobom, a usytuowanie na niej płyty indukcyjnej i wyjeżdzającego spod blatu na czas gotowania wyciągu pozwala gospodarzom na bliski i osobisty kontakt z rodziną lub gośćmi w trakcie kulinarnych przygotowań.

Wysokie zabudowy z piekarnikiem to spójny, zwarty i elegancki ciąg kuchennej zabudowy meblowej, który pozwala pomieścić wiele niezbędnych w kuchni przedmiotów i sprzętów użytkowych.

Kuchnię TULIP oprócz swojej funkcjonalnej estetyki i mocnych ciemnych akcentów wyróżnia ciekawa, stolarska złożoność w efekcie czego powstała niebanalna, zdecydowana w swoim wyrazie piękna, rodzinna kuchnia.